Uskoro stiže reizdanje mračnog albuma “Fragment troisième” francuskog metal projekta Thy Apokalypse

Izdavačka kuća Bitume Prods najavila je reizdanje albuma “Fragment troisième” francuskog metal projekta Thy Apokalypse.

“Fragment troisième” je SF koncept album o algoritmima i haosu. Prikazuje mračni i nasilni veštački svet u kome mašine stvaraju stvarnost. Koncept je inspirisan spisima Filipa K. Dika.

Apokalipsa izazvana sistemskim disfunkicijama… Novosadski bend BaYaT objavio novi singl “Clown”

Komponovan i produciran po prvi put između 2013. i 2014. godine, ovaj treći album Thy Apkalypse je redizajniran, kao i potpuno remiksovan i remasterovan (takođe sa novim omotom), između 2020. i 2024. godine.

Cover [Thy Apokalypse – Fragment troisième]
Ovaj V2.0 se prvi put objavljuje na digipack CD-u putem etikete Bitume i biće dostupan od 6. septembra 2024. – na 10. godišnjicu prvog objavljivanja.

Takođe će biti dostupan na bandcamp i streaming platformama. Šest numera sa albuma kombinuju elemente black metala, sa industrial i electro elementima, za otprilike 33 minuta muzike koja ostavlja upečatljiv utisak.

Prvu verziju albuma možete da čujete na ovom linku, a za novu ćemo morati da sačekamo do septembra.

Slične objave

Comments

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite vaš komntar!
Unesi svoje ime

Instagram

Most Popular