Ako volite bajkerske filmove… Pogledajte trejler za “The Bikeriders” sa Ostinom Batlerom i Tomom Hardijem

Filmski studio 20th Century Studios objavio je prvi trejler novog filma o bajkerima, pod nazivom “The Bikeriders”, s Ostinom Batlerom, Tomom Hardijem i Džodi Komer u glavnim ulogama.

Film je imao svoju premijeru na Teljurajd festivalu 31. avgusta, gde je naišao na dobar prijem publike i kritike. Svoj bioskopski život „The Bikeriders“ otpočinje od 1. decembra.

Stiv Vaj objavljuje “bajkerski” album koji je snimio s pokojnim Džonom Sombrotom

Reč je o drami koja prikazuje evoluciju bajkerskog kluba Vandali iz Čikaga tokom perioda od jedne decenije, s početkom od 1965. Ostin Batler igra Benija, tihog mladića punog skrivenog besa, koji je kao i njegov mentor i osnivač bande Džoni (Tom Hardi) veoma posvećen bajkerskom klubu.

Džodi Komer tumači Keti, Benijevu ženu, koja je kao mlada ušla u vezu s njim, a sada mora da se nosi s posledicama Benijevog članstva u bandi, koja je vremenom postala sve nasilnija i sve više umešana u kriminalne radnje.

“The Bikeriders” je režirao Džef Nikols po svom scenariju, inspirisanim knjigom fotografija Denija Lajona.

Slične objave

Comments

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite vaš komntar!
Unesi svoje ime

Instagram

Most Popular