U banjalučkom Klubu studenata, u subotu 5. aprila nastupiće širom regiona poznati kantautor Mile Kekin.
Nekadašnji frontmen benda Hladno pivo uspešno gradi samostalnu karijeru. “Nježno đonom”, Kekinov prvi solo album, brojni kritičari uvrstili su među najbolja izdanja u 2023.
Pročitajte “Soundtrack za život”… U prodaji knjiga Mileta Kekina
Godine 2024. objavio je live album “Soundtrack za život – Live At Vintage”, koji je presek njegove dugogodišnje karijere, snimljen tokom koncerta u zagrebačkom Vintage Industrial Baru.
Mile Kekin je supruzi Ivani posvetio mnoge pesme… ali ima jedna, posebna… i ne, to nije ona na koju svi prvo pomisle
Kekinova prošlogodišnja turneja, tokom koje je obišao veliki broj gradova u regionu, nosila je upravo naziv “Soundtrack za život”.
Tokom karijere napisao je muziku i tekst za stotinu pesama ali i dalje traži “prave reči da mu budu mačeta s kojojm će seći sve što mu smeta”.
Ulaznice za koncert Mileta Kekina u KSB u prodaji su putem prodajnog sistema GigsTix.ba, na njihovim prodajnim mestima, kao i u KSB.