Potvrđeno snimanje drugog dela legendarnog filma “Vrelina”, ali… ko može da zameni De Nira, Paćina i Kilmera?

0
65
Heat, promo
Oglasi

Reditelj Majkl Man zvanično je potvrdio da je prvi nacrt scenarija za dugoočekivani nastavak kriminalističkog klasika “Vrelina” gotov i predat produkcijskoj kući Warner Bros. Film “Vrelina 2” koji se najavljuje još od 2023. godine, sve je bliže realizaciji.

– Upravo sam završio scenario i predao prvi nacrt – rekao je Man u intervjuu za Vulture.

Uveliko se priča o prednastavku “Vreline”, Al Paćino već ima favorita za svoju zamenu…

Iako službene potvrde o glumačkoj ekipi još nema, nagađanja su sve intenzivnija. Kako navode neki svetski mediji, Adam Drajver bi trebalo da igra Nila Makolija, kojeg je u originalnom filmu iz 1995. igrao Robert de Niro. Takođe se nagađa da će Ostin Batler preuzeti ulogu Krisa Šiherlisa, njegove desne ruke, koga je glumio Val Kilmer.

Trejler dokumentarca o Valu Kilmeru izneandio sve… Ovako tešku životnu priču malo ko je očekivao

Novi film bazira se na istoimenom romanu koji je Man napisao sa autorkom Meg Gardiner, a koji je objavljen 2022. godine. Knjiga prikazuje događaje pre i nakon originalnog filma, pa se radnja odvija u dva vremenska pravca, navodi index.hr. Pratimo prošlost i budućnost ključnih likova: Mekolija, detektiva Vinsenta Hane kojeg je igrao Al Paćino, i njihove saveznike i protivnike.

De Niro optužen za polnu diskriminaciju nad bivšom asistentkinjom… pred sudom “prgav i mrzovoljan”

Za sada nije poznato ko će zameniti Paćina.

“Vrelina” se danas smatra jednim od najboljih kriminalističkih trilera svih vremena, poznatog po napetoj dinamici između De Nira i Paćina, ali i nezaboravnim akcionim scenama i duboko razvijenim likovima.

Oglasi

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite vaš komntar!
Unesi svoje ime