Rush je iznenadio publiku na dodeli kanadskih Juno nagrada u Hamiltonu (Ontario) u nedelju uveče, 29. marta, kada su izašli na binu i odsvirali “Finding My Way”. Bio je to prvi nastup legendarnog benda posle gotovo 11 godina.
Ovaj koncert ujedno je bio i prvi od smrti bubnjara Nila Pirta 2020. godine, ali i debi nove koncertne postave. Uz standardne članove Gedija Lija i Aleksa Lajfsona, bendu su se na sceni pridružili bubnjarka Anika Niles i klavijaturista Loren Gold.
Rush ipak stižu i u Evropu, objavljen plan turneje za 2027…. naš region zaobišli u baš širokom luku
“Finding My Way” je uvodna pesma sa istoimenog debi albuma benda iz 1974. godine, a zanimljivo je da je Rush ovu numeru u celosti poslednji put izvodio uživo još 1976.
Poslednji koncert pre ovog povratka bend je održao 1. avgusta 2015. godine, kada su završili “R40 Live Tour”, turneju kojom su obeležili 40 godina od trenutka kada se Nil Pirt pridružio grupi.



