Beogradski bend Vampiri prvi je u nizu bendova koji će ovog leta nastupiti na novom, letnjem festivalu – DUB FEST. Njihov nastup zakazan je za subotu, 7. jun od 21h u Dub Gastro Pubu.
Dub Gastro Pub ove godine obeležava deset godina postojanja. Tim povodom, organizovali su letnji muzički festival koji će Beograđanima ponuditi lep muzički i kulturni program.
– Nalazimo se na granici između dve velike beogradske opštine, Rakovice i Čukarice, na kojima živi preko 300 hiljada ljudi. Želimo da mladima, ali i generalno žiteljima te dve opštine upriličimo zabavan ali i kulturan program koga je sve manje – kažu organizatori festivala i dodaju da će, pored koncerata u toku leta organizovati i nastupe stand up komičara kao i druge zabavne sadržaje:
Vampiri objavili naslovni singl sa albuma “Letimo”, koji je 3 godine bio na čekanju…
– Pozvani su naravno svi Beograđani da celog leta uživaju sa nama i budu deo ovog našeg važnog jubileja. Ideja nam je da ovo bude samo početak, samo prvi u nizu festivala koji će svake godine posetiocima nuditi zanimljive sadržaje.
DUB FEST će u subotu, 7. juna u 21h otvoriti bend Vampiri. Vampiri je srpski du-vap sastav nastao u Beogradu 1990. godine. Bend je bio aktivan sve do 1998. godine, a onda se ponovo aktivirao 2012. godine. Vođa benda bio je i ostao Aleksandar Eraković Era, a ono što je bilo i ostalo karakteristično za njih, koliko god da se sastav benda menjao, je muzika koja vas tera na ples! Spremite se da zaplešete ovog vikenda – hitovi poput “Rama Lama Ding Dong”, “Volim je ja”, “Be Be”, “Subota je uveče”… razmrdaće vaše kukove ove subote u Dub Gastro Pubu.
Ulaz je 600 dinara.
Dobra žurka očekuje se i 21. juna kada će nastupiti Đura i Mornari, a 5. jula na istom mestu čeka vas DLM. I to je samo početak, naglašavaju organizatori i kažu da će u narednom periodu najaviti još mnogo zanimljivih koncerata i drugih sadržaja.