Posts Tagged

Billboard top lista

Najskuplje ploče/Photo: printscreen

Discogs je zvanično objavio listu 100 najskupljih vinila u Velikoj Britaniji. Na vrhu potražnje je originalni sedmoinčni materijal Sex Pistolsa “God Save The Queen” koji je prodat za 12.500 funti. Veruje se da postoji samo devet kopija ovog izdanja. Top 10 čine ultra retke ploče The Beatlesa, Dejvida Bouvija i …
Drejk/ Photo: Facebook @Drake

Godina koja lagano odlazi definitivno je bila Drejkova godina. Već je imao 12 singlova koji su bili unutar top 10 pesama na Billboardovih Hot 100 čime je prestigao i slavne Beatlese. Sada je postigao još jedan rekord – najslušaniji je muzičar ikada u istoriji Spotifya. Spotify rang lista na kraju …
The Weeknd/Photo> Facebook@theweeknd

1. STARBOY, The Weeknd @theweeknd1 2. Feel No Ways, Drake @Drake1 3. Home, Gnash @djgnash1 4. No Problem, Chance The Rapper @chancetherapper1 5. Make Me, Noah Cyrus @noahcyrus3 6. 24k Magic, Bruno Mars @BrunoMars1 7. FACTS, Kanye West @kanyewest1 8. Thumbs, Sabrina Carpenter @SabrinaAnnLynn3 9. I Feel It Coming, The …
Little Mix/Photo: YouTube printscreen

1. Shout Out to My Ex, Little Mix @LittleMix1 2.  F.U., Little Mix @LittleMix2 3. History, One Direction @onedirection1 4. Happy Song, Bring Me the Horizon @bmthofficial1 5. You, Belly @reBELLYus1 6. Side To Side (feat. Nicki Minaj), Ariana Grande @ArianaGrande1 7. Future Swag, Young Thug @youngthug1 8. Can’t Stop …
Lejdi Gaga/Photo: YouTube printscreen

1. Million Reasons, Lady GaGa @ladygaga1 2. Good Grief, Bastille @bastilledan1 3. A-Yo, Lady GaGa @ladygaga1 4. Tru, Lloyd @Lloyd_YG1 5. Durag vs. Headband, Action Bronson @ActionBronson3 6. Panda, Desiigner @LifeOfDesiigner1 7. American Country Love Song, Jake Owen @jakeowen1 8. Cheap Thrills, Sia @Sia1 9. Side To Side (feat. Nicki …
Photo: Facebook@postmodernjukebox

Najava turneje stiže posle nedavno rasprodatih koncerata u 75 gradova Evrope, predstojeće turneje u 16 gradova Australije i Novog Zelanda, kao i turneje u 45 gradova Severne Amerike. Postmodern Jukebox kreće na evropsku turneju 27. februara 2017. godine. Beogradski koncert zakazan je za 30. mart 2017. u Sava Centru. Postmodern …